Francouzská profesionální dermokosmetika
MENU
E-shop

Historie

Historie společnosti

simone-mahler

Značka SIMONE MAHLER vznikla v roce 1946. Její zakladatelkou je doktorka medicíny paní Simone Mahler, podle které se tato značka jmenuje. Značka SIMONE MAHLER má pozici profesionální dermokosmetiky vysoké kvality (DERMOCOSMÉTIQUE PROFESSIONNELLE HAUT DE GAMME).

Společnost SIMONE MAHLER nabízí kompletní linii kosmetických přípravků. Jejich mimořádná kvalita je výsledkem neustále se zdokonalujícího výzkumu v laboratořích, založeného na nejmodernějších vědeckých výzkumech, s cílem dosáhnout maximálního účinku v kosmetickém salonu i domácím prostředí SIMONE MAHLER.

simone-mahler-pobocka

Všechny výzkumy podléhají přísným testům kvality ve farmaceutickém prostředí pod dohledem dermatologů. Produkty SIMONE MAHLER jsou určené na práci a prodej v kosmetických institutech a patří do rukou špičkově vyškolených dermo-specialistů (odborných kosmetiček, masérů). Moderní technologie kosmetických přípravků, specifické manuální techniky s východní inspirací, to je synergie dlouhodobého účinku. Dlouhotrvající efekt a záruka účinnosti je i díky nejmodernější přístrojové technologii. Pro intenzivnější viditelné účinky doporučujeme přístrojové ošetření Actilift. Správná diagnostika, sestavení programu péče o pleť a globální strategie profesionální krásy, vám zaručuje optimální výsledky.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.