Francouzská profesionální dermokosmetika
MENU
E-shop

Ošetření obličeje

Personalizovaná diagnostika

Vaše primární požadavky – předpis na míru

Know-how značky Simone MAHLER, to je především přesný a personalizovaný test pokožky: první a základní etapa, kterou musí provést kosmetička, předtím než určí vhodné ošetření a produkty, podle potřeb vaší pleti. Po zjištění vašich přání a potřeb, provede každá kosmetička Simone MAHLER analýzu vaší pokožky (tváře nebo těla). Pro určení specifického programu krásy je nejlepším a nejvýkonnějším prostředkem právě přístroj Skin´Diag expert, který umožní analýzu pokožky prostřednictvím počítače a definuje nejvhodnější globální program (ošetření a produkty), přizpůsobený pro každou klientku.

Po každé diagnostice, je vypracován recept na krásu, který přináší individuální a přesné řešení na vylepšení stavu pleti. Díky ní je možné sledovat změny na pleti a její další potřeby. Přesná diagnostika, recept na míru a globální strategie profesionálů krásy,
vám zaručí optimální výsledky.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.