Francouzská profesionální dermokosmetika
MENU
E-shop

Technologie

V současné době je ve světě kosmetiky velice populární kombinace kosmetických přípravků společně s přístrojovou technologií. Tímto spojením dosáhneme rychlého a dlouhodobého účinku, který je viditelný okamžitě po ošetření.

ACTILIFT 3S

Actilift 3S

Působením času naše pokožka postupně stárne a tím se zpomaluje i obnovování jejích buněk. Přístroj Actilift 3S nabízí rovnou čtyři různé technologie, kterými lze zintenzivnit účinek přípravků použitých při ošetření. Díky tomu je dosaženo perfektních výsledků. Působí preventivně i léčebně na pokožku, která je mdlá, ochablá a vrásčitá.

Ultrazvuková špachtle

Dokonalé hloubkové čištění pleti, fungující na principu vysokofrekvenčních vibrací. Eliminuje odumřelé buňky. Ošetření je bezbolestné, neagresivní a blahodárně působí na metabolismus pleti.

Luminologie

Exkluzivní metoda spojená se sekvenčním ultrazvukem. Jedná o světelnou energii, která pracuje na principu chromoterapie (terapie barev). Barevné světlo přináší energii do ošetřované tkáně.

Radiofrekvence

Přístroj funguje na základě působení tepelné energie, která způsobuje lokální zvýšení teploty kožní tkáně. Okamžitě zpevňuje a zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Pokožka je okamžitě hydratovaná, pružná a vyžehlená.

Sekvenční ultrazvuk

Díky sekvenčnímu ultrazvuku mají účinné látky v přípravcích lepší penetraci. Vyhlazuje vrásky, zlepšuje metabolizační procesy a zvyšuje produkci kolagenu.

SKIN´DIAG EXPERT

Skin Diag Expert

Přístroj na okamžitou diagnostiku pleti a těla. Díky vysoce kvalitnímu optickému systému docílíte prvotřídních snímků.

Dokáže vyhodnotit úroveň vrásek na stupnici od 1 do 5. Skin´diag expert je velkým pomocníkem v plánování individuálního programu v péči o pleť a tělo.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.